Maine Coon Cattery

JoshuaTree (TICA)

Přibice, Brno-venkov
The Czech Republic

+420777197712
joshuatreecattery@gmail.com

Novinky

14. 9. 2014 nás po náhlé a těžké nemoci opustila naše Majdulka. Majdulka byla oslabená porodem a péčí o miminka a nezvládla se s nemocí poprat. Moc nám chybí a bude navždy v našich srdcích. Bolí to :-( On 14th September our sweet Martha left. She died because of fast and hard illness while she was...

Máme koťátka "C"

04.08.2014 14:58
Máme tři koťátka od maminky Marthy Lavender Love*PL a tatínka Ozzyho World King*RU. Couscous Crunchi - červený mramorovaný s bílou Celestina The Noodle - černá bez kresby s bílou Cowie From Milkyway - černá s kresbou bikolorka  
Náš druhý chovný kocour je z úžasné stanice od Vajgaru*CZ. Our second King is from cattery od Vajgaru*CZ. I am soooo proud!
Máme novou holčičku, Feebee of Maine Gorge*Cz v barvě modrá bezkresbová. Moc děkuji Zdeničce Flugrové!!! Our new girl arrived, Feebee of Maine Gorge*CZ blue solid baby with really nice pedigree. More info soon.
Tak již máme zaregistrovanou i naši chovnou stanici v TICA. Příští vrh koťátek bude již registrován zde. So finally we have our cattery registred in TICA. Next litter will be under TICA.

Welcome in TICA!

11.03.2014 13:36
Rozhodla jsem se převést náš chov pod jinou mezinárodní organizaci sdružující chovatele koček - TICA. Více na: https://www.ceskekocky.eu/cz/uvod_novinky.htm https://www.tica.org/index.php I decided to move to TICA.
Tak jsme se konečně pustili do přestavby našich webových stránek, abychom je přizpůsobili aktuálnímu dění a situaci. Jak jsem uvedla dříve, budeme chovat pouze mainské mývalí kočičky.  Přidáváme více odkazů, kde bychom rádi uvedli i to, jak to u nás vypadá, jaká je naše filosofie chovu a jak...
<< 1 | 2 | 3

Novinky

V prosinci 2018 jsem úspěšně dokončila on-line kurz v angličtině pro chovatele na www.pawpeds.com. Stala jsem se díky tomu první chovatelka mainských mývalích koček v ČR a SK. Jsem opravdu ráda, že jsem kurz absolvovala. Douám, že se tak stane motivací i pro další chovatele. Chovatel nemůže čerpat pouze z praxe i teorie je důležitá.

A jako další motivace pro další chovatele je novinka, že od jara 2019 bude otevřen i první kurz G1 v češtině!

Děkuji všem, kteří mi během kurzu byli silnou podporou :-).

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Anketa

Líbí se vám náš nový web?